Главная › Новости › Новости

27

МАЯ

2018

Кіно в Добропіллі

Кіно в Добропіллі

Сьогодні, відбувся перегляд кінострічки "Капітан Фантастік" ("Captain Fantastic") о 20.00 у Сквер 21 (вул. Фестивальна, 21; за приміщенням будинку культури).
Вхід був вільний.

"Капітан фантастік" - це історія про подорож, родину та любов. Кіно розповідає про сім’ю, яка живе та виховує дітей у лісі. Ці діти розмовляють декількома мовами, знають квантову фізику і розбираються у філософії. Вони живуть у лісі у повній гармонії з природою, вміють полювати й обходитися зі зброєю. Лише збіг обставин змушує їх покинути рідний будинок і вирушити у велике місто. Що буде, коли вони стикнуться з цивілізацією, коли на них навалиться світ гаджетів і соціальних мереж, а разом з тим і перше кохання?
Детальніше - http://arthousetraffic.com/ua/films/captain-fantastic/

Кінопоказ організовано спільно з “Клубом друзів Скверу 21” та кінодистриб’ютором “Артахаус трафік” під час реалізації проекту "Місто-сад" змінює Схід: від Слов'янська до Маріуполя", який здійснює ГО "Місто-сад" в рамках проекту "Зміцнення громадянської довіри" (UCBII) за фінансової підтримки Агентства США з з міжнародного розвитку (USAID).

Пожаловаться

Если данная информация не является действительной, или оскорбляет Вас - нажмите «Пожаловаться»

ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ